7 березня 2022 09:46
2

Зубков допоміг "Ференцварошу" переграти прямого конкурента у чемпіонських перегонах

Український півзахисник Олександр Зубков був за крок від того, щоб відзначитися голом у чемпіонаті Угорщини, пише zbirna.com.

Будапештський Ференцварош у домашньому поєдинку 23-го туру чемпіонату Угорщини приймав Кішварду. Півзахисник збірної України Олександр Зубков почав матч на лавці запасних і вийшов на поле на 60-й хвилині.

Рахунок на той час був 1:1. На 78-й хвилині Зубков був близький до того, щоб вивести "Фраді" вперед, проте його відмінний удар парирував кіпер гостей.

І все ж господарі вирвали перемогу. На першій компенсованій хвилині Нгуєн забив вирішальний м'яч - 2:1.

Ференцварош набрав 46 очок і лідирує в чемпіонаті Угорщини.