20 лютого 2022 20:14

"Бордо" зіграв внічию з "Монако", Ігнатенко вийшов на заміну в другому таймі

Фото - Depositphotos.com

У матчі 25-го туру чемпіонату Франції "Бордо" і "Монако" зіграли внічию з рахунком 1:1.

В середині першого тайму рахунок відкрив Ремі Уден, але на 67-й хвилині гості відігралися завдяки автоголу Марсело Фільо. Варто відзначити, що "Монако" з 34-ї хвилини грав вдесятьох через видалення Орельєна Тчуамени. Українець Данило Ігнатенко вийшов на заміну на 65-й хвилині.

"Монако", набравши 38 очок, вийшов на шосте місце в турнірній таблиці ліги 1. "Бордо" з 21 очком залишився на останній, 20-й позиції.

"Бордо" - "Монако" - 1:1 (1:0)