28 січня 2022 08:07

Бразилія і Еквадор зіграли внічию. Суддя показав три червоних, одну скасував

Збірна Еквадору зіграла внічию з командою Бразилії у відбірковому турнірі чемпіонату світу-2022 — 1:1. На 6-й хвилині Каземіру вивів бразильців вперед. Еквадорцям вдалося відігратися в кінці другого тайму завдяки голу Фелікса Торреса.

У першій половині обидві команди залишилися в неповних складах. Голкіпер колумбійців Олександр Домінгес був видалений на 15-й хвилині за удар суперника в груди ногою. Через п'ять хвилин захисник бразильців Емерсон Роял отримав другу жовту картку.

На 25-й хвилині Бразильський голкіпер Аліссон побачив перед собою червону картку, але після перегляду повтору її замінили на жовту. На 95-й хвилині Аліссон зіграв у м'яч на виході і зіткнувся з суперником. Арбітр показав воротареві жовту картку і призначив пенальті, але після перегляду повтору покарання було скасовано.

Збірна Бразилії продовжує лідирувати в турнірній таблиці, набравши 36 очок. Команда Еквадору йде на 3-й сходинці з 24 очками.

Еквадор - Бразилія 1:1