24 січня 2022 23:10

Камерун із труднощами переміг Коморські острови в 1/8 фіналу КАН. У воротах суперника весь матч грав захисник

Футболісти збірної Камеруну пробилися до чвертьфіналу Кубка африканських націй, перемігши команду Коморських островів.

Зустріч, що пройшла в Камеруні, завершилася з рахунком 2:1. У складі переможців голи забили Карл Токо Екамбі і Венсан Абубакар.

З 7-ї хвилини Коморські острови грали в меншості через видалення футболіста. Крім того, у воротах команди весь матч провів захисник «Аяччо» Чакер Альхадур. Справа в тому, що один з воротарів вибув з ладу через травму, а інші опинилися на карантині через коронавірус.

За вихід до півфіналу камерунці посперечаються з Гамбією, яка перемогла Гвінею (1:0).