22 січня 2022 22:52

Рангнік: "Атмосфера в роздягальні МЮ прекрасна. Гравці святкують заслужену перемогу"

Головний тренер "Манчестер Юнайтед" Ральф Рангнік висловився після перемоги над "ест Хемом" (1:0) в 23-му турі АПЛ.

"Атмосфера в роздягальні прекрасна. Хлопці святкували заслужену перемогу. Вони знають, наскільки вона важлива.

Ми не завжди приймали вірні рішення біля воріт суперника. В останні 20 хвилин було занадто багато ударів, що не таять реальної небезпеки. Потрібно було діяти більш стримано. Але в підсумку головне - три очки.

Нам довелося ризикувати в останні 15 хвилин, але в кінцевому рахунку я хотів показати гравцям, що головне – перемога, і я більш ніж задоволений голом на останній хвилині", – зазначив Рангник.