18 січня 2022 13:33

Юрій ВЕРНИДУБ: "Мали перемагати "Шахтар" щонайменше 5:0"

Головний тренер молдавського «Шерифа» Юрій Вернидуб пригадав матч із донецьким «Шахтарем» (2:0) у груповому раунді Ліги чемпіонів.

«Ми їх 2:0 обіграли, а мали перемагати як мінімум 4-5. Контроль м'яча у них приголомшливий, на своїй половині - контролюйте хоч до упаду, моє завдання було в нижньому блоці зіграти правильно, після відбору вийти в контргру.

У другій грі – так, моменти були, я у першому таймі не впізнав свою команду. Я і на прес-конференції визнав, що не годиться так грати, ми не маємо права грати так. У другому таймі ми трохи змінили гру.

Так, вони теж мали моменти, але й у нас почали з'являтися моменти. Ми теж непогано робили перехід із атаки в оборону. Я думаю, що нас це нагородило, що ми забили наприкінці та зрівняли», - сказав Вернидуб.