10 січня 2022 00:02
1

"Вільярреал" відібрав очки у "Атлетико"

У матчі 20-го туру чемпіонату Іспанії "Вільярреал" і "Атлетико" зіграли внічию з рахунком 1:1.

В на початку зустрічі рахунок відкрив Анхель Корреа, але в середині першого тайму рівновагу відновив Пау Торрес. На 58-й хвилині господарів вивів вперед Альберто Морено, але незабаром рахунок зрівняв Жоффре Кондогбіа.

"Атлетико", набравши 33 очки, вийшов на четверте місце в турнірній таблиці Ла Ліги. "Вільярреал" з 29 очками піднявся на восьму позицію.

"Вільярреал" - "Атлетико" - 2:2 (1:1)
Голи
: Корреа, 10 - 0:1, Пау Торрес, 29 - 1:1, Альберто Морено, 58 - 2:1, Кондогбиа, 67 - 2:2

"Вільярреал": Рульи, Фойт, Альбіоль, Пау Торрес, Эступиньян (Джексон, 86), Альберто Морено (Піно, 74), Мойсес Гомес, Капу (Іборра, 80), Парехо, Тригерос (Педраса, 74), Жерар Морено.

"Атлетіко": Облак, Феліпе, Ермосо, Лоді( Врсалько, 63), Карраско, Лемар, Кондогбіа, де Пауль (Жоау Фелікс, 62), Льоренте, Корреа, Матеус Кунья (Коке, 62).

Видалення: Кондогбиа (90).