1 січня 2022 16:37
1

"Манчестер Сіті" без Зінченка в доданий до другого тайму час вирвав перемогу у "Арсеналу"

"Арсенал" поступився на своєму полі "Манчестер Сіті" в матчі 21-го туру чемпіонату Англія. Зустріч завершилася з рахунком 2:1 на користь "городян".

Відзначимо, що майже половину другого тайму лондонці грали в меншості після видалення захисника Габріеля.

Переможний м'яч у вже доданий час забив півзахисник "Сіті" Родрі. Олександр Зінченко пропускав гру через захворювання коронавірусом.

"Арсенал" займає четверте місце в турнірній таблиці АПЛ, маючи в активі 35 очок.

"Ман Сіті" виграв 11 матч поспіль в АПЛ. Команда Хосепа Гвардіоли впевнено лідирує в турнірній таблиці, набравши 53 очки.

Арсенал-Манчестер Сіті 1:2
Голи:
Сака, 31 - Махрез, 57 (з пен.), Ернандес, 90

Судьи никак не научатся, что большей половины хейта в их сторону не было бы если бы они судили "одинаково". В первом тайме даже не смотрел ВАР когда нужно было ставить пенку на Эдегоре. При падение дельфинария Бернарду сразу побежал, а потом оправдываться пытаются...