11 грудня 2021 12:28
4

Віктор Циганков рідко дає привід "Динамо" шукати нового пенальтиста

У 17-му турі УПЛ Динамо розгромило Верес з рахунком 3:0. Дублем вистрілив Беньямін Вербич, ще один м'яч на рахунку Віктора Циганкова. При цьому по ходу матчу вінгер збірної України ще й не реалізував пенальті. У другому таймі після прохання Катерини Монзуль перебити 11-метровий Віктор зарядив м'ячем вище мети, пише zbirna.com.

За всю свою кар'єру Циганков не реалізував лише п'ять пенальті. Нижче ми згадаємо попередні невдачі вінгера при виконанні даного стандарту.

Відбір ЧЄ - 2015 (U-19). Польща U-19 - Україна U-19 - 2:4

Справа була в еліт-раунді кваліфікації на юнацьке Євро-2015. За рахунку 2:0 на користь синьо-жовтих Циганков не зумів з «точки» переграти воротаря. Однак збірна України перемогла в тому матчі і в підсумку пробилася у фінальний турнір.

УПЛ-2019/20. Колос - Динамо - 0:4

У тому поєдинку Циганков не реалізував один пенальті з двох. У другому випадку Віктор поступився в дуелі нервів Євгену Волинцю.

ЛЕ-2019/20. Груповий етап. Копенгаген - Динамо - 1:1

У тому сезоні кияни не зуміли вийти з групи Ліги Європи, а в поєдинку в Данії на 15-й хвилині Циганкову з пенальті не вдалося переграти воротаря.

Кубок України-2020/21. Фінал. Динамо - Зоря - 1:0 (д.)

У минулому сезоні Віктор не реалізував лише один 11-метровий. У кубковому поєдинку його удар парирував Нікола Василь. Однак перед цим Циганков вже встиг забити гол, який приніс Динамо трофей.

Володимир СЕРЖАН

Вірогідність забить пенальті-99%. Щось у Циганкова не виходить ця арифметика
Iwan, хочете сказати що пенальті забиваються 99 зі 100? Ну брехня ж. Середня вірогідність забити пенальті - 76%.
Не знаю як його назвати за той промах. Ганьба!
Iwan, Месси тоже много пеналей не забивал.