2 грудня 2021 20:52

Олександр ПІХАЛЬОНОК: "У "Чорноморці" багато вихованців "Динамо", тому гра буде непростою"

Автор переможного голу у кубковому матчі проти «ЛНЗ» (2:0) півзахисник СК «Дніпро-1» Олександр Піхальонок поділився власними враженнями від гри в інтерв’ю клубній пресслужбі:


— Здалося, що команда досить легко переграла суперника у сьогоднішньому матчі. Так і було?

— «ЛНЗ» — непогана команда. У них навіть за рахунку 1:0 був хороший момент, коли вони цілком могли забити, і якщо б це сталося, то нам довелося б понервувати. Але добре, що ми зуміли забити другий гол, після чого вже усі питання було знято.


— Твій гол багатьом запам’ятався. Часто доводилося забивати такі голи після сольних проходів?

— Насправді ні. Добре, що вдався такий епізод, коли вирішив взяти на себе гру і в кінці пробити – хороший момент вийшов. Головне, що перемогли і йдемо далі.


— Сьогодні Ігор Йовічевіч дав можливість проявити себе тим футболістам, хто має не багато ігрового часу.

— Ми – одна команда і родина, у нас немає такого – основний склад, другий склад. Так, деякі футболісти мають менше ігрової практики, але сьогодні вони навантажилися і тепер ми у хорошому тонусі готуємося далі до двох наступних матчів.


— Стосовно наступних матчів вболівальники переживають, щоб у цих поєдинках у дніпрян не було недооцінки суперників з нижньої частини турнірної таблиці, адже після перемоги над «Ворсклою», можливо, гравці «Дніпра-1» вже натягнули на себе корону?

— Наступний матч буде із «Чорноморцем», де багато вихованців «Динамо», тому, вважаю, що ця гра буде дуже непростою. Ну, а щодо корони, то Містер нам точно не дасть її натягнути (посміхається).