2 грудня 2021 08:11

Шевченко - про розгром від "Мілана": "коли ти пропускаєш гол у перші 10 хвилин, це сильно збиває з пантелику"

Головний тренер "Дженоа" Андрій Шевченко прокоментував поразку від "Мілана" (0:3) у матчі 15-го туру чемпіонату Італії.

"У нас багато травмованих гравців, що, безумовно, доставило нам багато проблем. Подивимося після цієї гри, тому що у Ніколо Ровелли була проблема, і ми сподіваємося, що вона несерйозна, але нам довелося замінити його, і завтра у нього буде обстеження.

Ми створювали моменти, але завжди важко протистояти великій команді. Природно, "Мілан" тиснув дуже сильно, і ми вивчали, як створити їм проблеми, ми дійсно створювали моменти, але на даний момент "Мілан" є дуже сильним клуб.

Коли ти пропускаєш гол у перші 10 хвилин, це сильно збиває з пантелику. Ми пропустили ще один гол перед перервою, і це змінює гру: потрібно постаратися ще трохи набрати обертів, і у команди були шанси, їх воротар відмінно впорався", - сказав Шевченко Sky Sport Italia.