30 листопада 2021 14:33

Олег КУЗНЄЦОВ: "Шотландці не надто конкурентоспроможні, але б'ються всі 90 хвилин"

Колишній гравець київського "Динамо" і "Рейнджерс" з Глазго Олег Кузнєцов в інтерв'ю Meta-ratings.com.ua поділився думкою про збірну Шотландії та футбол цієї країни. Нагадаємо, що "тартанові" стануть суперником збірної України у півфіналі стикових матчів за право пробитися на ЧС-2022.


"Охарактеризувати головну якість шотландських футболістів можна одним словом - патріотизм. Я знаю, наскільки престижно кожному з них захищати кольори своєї країни. Пам'ятається, в період відновлення після травми мені доводилося довгий час тренуватися з молодіжним складом. Я бачив величезне бажання цих хлопців працювати. Молоді шотландці, якщо потрапляють у великий футбол, то для них це дуже багато значить. Кожен хоче грати або за "Рейнджерс", або за "Селтік", ну і, природно, за збірну Шотландії. Може, у футбольному плані шотландці не надто конкурентоспроможні - вони мало грають за кордоном, в основному, в середніх клубах англійської Прем'єр-ліги або чемпіоншипу. Але коли виходять на поле, то щосили проявляють свої бійцівські якості. Вони мало що вміють, але б'ються всі дев'яносто хвилин!


Взагалі збірна Шотландії за своїм рівнем відноситься до середняків Європи, у цієї країни не особливо сильний чемпіонат. У ньому конкурують максимум дві-три команди, в основному "Рейнджерс" і "Селтік". Так що жереб для збірної України, повторюся, дуже вдалий. Єдине, що можна вважати мінусом для нас, так це те, що з Шотландією будемо грати на виїзді. У суперника може бути певна перевага. Але як би там не було, шотландців в майбутньому матчі плей-офф збірна України повинна проходити".


Фото - УАФ