24 листопада 2021 14:18

Магуайр: "Якщо повернемо впевненість, то є всі шанси вигравати з Роналду в атаці"

Захисник "Манчестер Юнайтед" Гаррі Магуайр поділився думками про перемогу над "Вільярреалом" (2:0) в 5-му турі групового етапу Ліги чемпіонів.

"Це найважливіша перемога для нашого сезону. Останні кілька місяців навіть близько не були вдалими, нам потрібен був результат. Потрібно зробити все для того, щоб це було лише початком і ми продовжимо рухатися вперед.

У першому таймі було важко, було важливо залишитися в грі. На мій погляд, гравці, що вийшли на заміну, допомогли нам, другий тайм вийшов дійсно класним.

Головне результат. У єврокубкових матчах На виїзді потрібно бути солідними. Створеними моментами ми в кінцівці матчу отримали те, що заслуговували. Можливо, в першому таймі ми трохи побоювалися. Ми все обговорили, і перший наш гол став можливий завдяки пресингу.

Роналду був чудовий. Ми повинні повернути впевненість у своїй грі, якщо ми це зробимо, у нас будуть всі шанси вигравати матчі з ним в нападі", – цитує Магуайра BBC Sport.