23 листопада 2021 22:13
1

Денис ГАРМАШ: "Баварія" є "Баварія". Одне хоч радує - що забили гол"

Півзахисник/форвард "Динамо" Денис Гармаш прокоментував для Megogo поразку від "Баварії" (1:2).

"Одне хоч радує - що забили гол. Але бачите, "Баварія" є "Баварія". Нам було важко, ми пішли ва-банк у другому таймі та грали атака на атаку. Добре, що забили, але програли, тому дуже шкода.

Коли ми грали на виїзді з "Баварією", у нас контратаки не виходили. Зараз контратак більше, і наші вболівальники допомагали. Ми йшли вперед.

Я думаю, що "Баварія" грала вже більш розкуто. Вони з групи вийшли. Плюс погода у першому таймі така була - сніг, що незвично для них. Тому, думаю, вони трохи розслабилися.

Забив. Пощастило. Добре. Але що три очки не взяли - це погано. Тренер перед виходом сказав чіплятися за м'яч і допомагати при обороні. Чесно, не відчуваю себе форвардом. Тренер випускає, тому, може, щось бачить у мені. Що я можу зачепитися, притримати, віддати. Я радію тому, що граю на полі", - сказав Гармаш.