9 листопада 2021 15:00
2

Олександр ЗУБКОВ: "Гра з Болгарією - це хороше тренування з підвищеним рівнем відповідальності"

Півзахисник "Ференцвароша" Олександр Зубков поділився думками щодо майбутніх матчів збірної України проти Болгарії та Боснії.

- Приємно побачитися з усіма хлопцями, поспілкуватися. Звичайно, будемо готуватися до серйозної гри.

- Боснійці-серйозний суперник, нам трохи не вистачило, щоб виграти у них минулого разу. Які уроки повинні винести з тієї гри, щоб цього разу здобути перемогу?


- Нам втрачати нічого, тому потрібно більше настирливості, більше агресивності в атаці. Більш організовано і сконцентровано зіграти в обороні.

- Попереду тривала підготовка. Як думаєш, те, що ми граємо товариський матч, в той час, як Боснія і Фінляндія грають офіційний матч – це перевага для нас?

- Я думаю, що це буде хороше тренування з підвищеним рівнем відповідальності. Через цю гру будемо готуватися до поєдинку з Боснією", – сказав Зубков.

11 листопада в Одесі пройде товариський матч збірної України з Болгарією, а 16-го – в Зеніці останній матч групової стадії кваліфікації ЧС-2022 проти Боснії і Герцеговини.

Не понимаю, почему вызывают Зубкова, а не Мудрика на эту позицию.
Сховати
Евген, Мудрык пока возрасту может помочь молодежке, ( как и Сирота, Бондаренко и др),они там на втором месте . А в национальной только банку греть, всему своё время