4 листопада 2021 09:55

Гвардіола: "Люди хочуть, щоб "Манчестер Сіті" вів 4:0 або 5:0 після 20-ти хвилин, але це нереально"

Головний тренер "Манчестер Сіті" Хосеп Гвардіола підбив підсумки матчу 4-го туру групового етапу Ліги чемпіонів проти "Брюгге" (4:1).

"Мене дуже задоволений. Ми добре зіграли. Ми пропустили м'яч у відповідь, який трохи вибив нас з колії, але в другому таймі ми продовжили надавати тиск на суперника і забили заслужені голи.

Люди хочуть, щоб ми вели 4:0 або 5:0 після 20 хвилин, але це нереально. Це казка. Перемога 5:1, Яка була здобута два тижні тому, аж ніяк не гарантувала нам такого великого успіху в новому поєдинку.

Я дуже задоволений тим, як ми відреагували на м'яч у відповідь суперника, і нашої грою в цілому. Це дуже непросто в цьому турнірі. Ця перемога дуже важлива для нас", - наводяться слова Гвардіоли на сайті УЄФА.