18 жовтня 2021 16:22

Олександр Поворознюк - про сумнівний тест Паньківа: "Ми подаємо на КДК і нехай вони роблять офіційні запити"

Президент Інгульця Олександр Поворознюк ексклюзивно для Fanday.net поділився новими подробицями перенесення матчу 11-го туру УПЛ з Рухом.


- Вчора в ефірі "Великого футболу" повідомили, що воротар руху Юрій Паньків здав тест на ковід під час матчу Україна — Боснія у Львові. Хоча він на ньому був присутній в якості глядача. Вам про це щось відомо?

- Поки ми не можемо нічого розголошувати. Скоро ви самі все дізнаєтеся. Це дійсно правда.

- На якому зараз етапі справа?

- Ми подаємо на КДК і нехай вони роблять офіційні запити. Скоро все дізнаєтеся.

Суть одна - матч перенесли через те, що всі п'ять воротарів Руху були хворі коронавірусом. Але в реєстрі не було жодного воротаря. Що вони зараз будуть вигадувати - я не знаю. Буде дуже весело.

- Навіщо Рух все це робить?

- За моєю інформацією, у них було два дійсно хворих коронавірусом гравця - Оріховський і Федорчук. Оріховський ще 29 вересня був хворий. Козловський, напевно, вирішив, що відсутність двох гравців основного складу може вплинути на результат нашого матчу.

- Наскільки відомо, Рух готується до матчу з Минаєм?

- Але якщо гра відбудеться, то тим більше це буде скандал. Якщо всі хворіли коронавірусом, потрібно мінімум десять днів на лікування, а тут вже через тиждень гра. Робити висновки.

- Вже після того, як Рух пішов на триденний карантин, Григорій Козловський разом з головним тренером команди взяли участь у ветеранському товариському матчі. Чи не вважаєте це дивним?

- Там дуже багато дивацтв, так що давайте дочекаємося офіційних запитів, і нехай нас тоді розсудять. Я - за футбол і за те, щоб грати. Чому так вчинив Козловський, - не знаю. Йому, може, захотілося публічності, давно не було в Інтернеті і захотілося туди потрапити. Я не знаю, чому, не можу зазирнути йому в душу.

Він говорив, що робить за законом, але за законом робимо ми. Ми грали з Чорноморцем без гравців середини поля, коли у нас були проблеми. Ми грали з Ворсклою без двох гравців основного складу. Козловський колись сам говорив, що готовий грати навіть U-19, але матч повинен у будь-якому випадку відбутися.

Мені ще розповідали, що вчора у "Великому футболі" Денисов говорив, що перед матчем Україна — Боснія у Львові робили тести на ковід, і жодна людина без цього не мала права зайти на стадіон. А Рух у середу о пів на дев'яту ранку дає листа, що Паньків хворий. А Паньків сидів на стадіоні з дружиною без маски. Значить, він тест пройшов?

- Коли буде рішення КДК з цього питання?

- Не знаю. Ми пишемо листи, щоб прискорити цей процес.