18 жовтня 2021 08:27

"Це не пенальті. Я бачив повтор після гри". Тренер "Валенсії" - про суддівство в матчі з "Барселоною"

Головний тренер "Валенсії" Хосе Бордалас, підбиваючи підсумки матчу з "Барселоною" в 9-му турі Ла Ліги (1:3), висловив невдоволення суддівством.

"Кажани" відкрили рахунок вже на 5-й хвилині, але потім пропустили тричі. Переможний гол на 41-й хвилині з пенальті забив Мемфіс Депай.

"Пенальті був вирішальним моментом, тому що йшла рівна гра. Це не пенальті. Я бачив повтор після гри. Ще на полі Гайя сказав мені, що явно торкнувся м'яча, і ми змогли це перевірити. Ми не розуміємо, чому за наявності VAR арбітри призначають такий пенальті? Ми явно обурені.

Поразка з рахунком 1:3 несправедлива. Ми заслуговували, принаймні, нічию. Але в другому таймі тер Штеген зробив кілька сейвів.

Я задоволений ставленням команди, але ми повинні поліпшити оборону. Ми пропускаємо занадто багато голів, а однією з цілей мого приходу в клуб було саме поліпшення захисту", - цитує Бордаласа Marca.