17 жовтня 2021 23:35
1

Григорій КОЗЛОВСЬКИЙ: "Якщо Поворознюк вважає, що футболісти "Руху" здорові, може приїхати і поспілкуватися з ними"

Президент "Руху" Григорій Козловський розповів про ситуацію з ковідом у клубі.


- Зараз точно 15 людей заражених в клубі. В останні 2 дні ще 5 нових випадків. Думаю, всього близько 20 людей захворіло в клубі.


Один хворів важко, лежав у лікарні. У нього було більше 30% ураження легенів. Але його вже виписали.


- У команді робили вакцинацію?


- Щодо вакцинації у нас була дискусія. Зібрали всіх тренерів в клубі і обговорювали. Розумієте, що змусити нікого неможливо. Але ми стимулювали людей, просили. В Академії майже всі вакциновані, там все гаразд.


"Шахтар" перед "Олександрією" провів вакцинацію, бачили, як команда виглядає. Була боязнь, що команда буде млявою. А у нас ситуація така, що в кожному матчі потрібно брати очки. Тому домовилися з футболістами, що після сезону в обов'язковому порядку будемо вакцинуватися.

- Взимку?

– Так, в кінці року.


- Рік тому ви виступали, що матчі не потрібно переносити, а грати складами, які є.


- Абсолютно згоден, що говорив. Я дуже скептично ставився до коронавірусу. Вважав його штучним, що це щось далеке. Але я сам особисто відчув всю "красу" цієї хвороби. Я і мати втратив, батько і сестра були в реанімації. Я багато надивився.


Футбол-це здорово. Грати потрібно, але повинні розуміти, що людське життя важливіше.


- Ви обговорювали з Поворознюком перенесення матчу з "Інгульцем"? Він робить гострі висловлювання в вашу сторону.

- По-перше, ми живемо в демократичній країні. Поворознюк-дорослий чоловік. Бізнесмен, який сам себе зробив. І живе в демократичній країні. Він може говорити все що завгодно, це його право.

У мене питання: чому ми повинні йому дзвонити і щось обговорювати? "Шахтар" нічого ж не обговорює, коли він сказав, що ненавидить їх і звинуватив їх у нечесній грі.

Радий, що у Поворознюка в родині не було нещасних випадків. Дай бог, щоб їх ця біда обійшла стороною. Тому можу йому тільки позаздрити і побажати здоров'я рідним і команді.

- Він каже, що хворих футболістів немає в базі.


- Я не стежу за вигадками Поворознюка. Але мені мої медіа кажуть, що жодне його інтерв'ю не проходить без згадки мене. Ну, людина любить поговорити, може, сумує за мною. Не знаю, питання до нього.


Якщо він вважає, що вони здорові, може приїхати і поспілкуватися з ними. Які проблеми?


- Він звернувся до УПЛ з цього питання. Ваша позиція, що матч повинен відбутися пізніше?


- Ми живемо в демократичній країні. Є регламент. Ми звернулися, надали документи, матч перенесли, є резервні дні.

Не можу вам зараз дати навіть 10%, що матч з «минаєм» відбудеться. Ми дали команді три дні вихідних, щоб ідентифікувати хворих.


Думаю, ми 13 жовтня повідомили УПЛ, що у нас епідемія. "Інгулець" і Поворознюк можуть робити, що хочуть. По матчу з "Минаєм" будемо приймати рішення 19 жовтня.


Якщо Поворознюк хоче, може піти до суду і отримати 3 очки, якщо це зробить його щасливішим, – сказав Козловський в ефірі «Великий футбол».


Фото - ФК "Рух"

"– По вакцинации у нас была дискуссия. Собрали всех тренеров в клубе и обсуждали. Понимаете, что заставить никого невозможно. Но мы стимулировали людей, просили."
=====================================================================
Без дискуссий засчитать техническое поражение. Трепло!