16 жовтня 2021 15:54

"Металіст 1925" вирвав вольову перемогу в Маріуполі

Азовці активно розпочали матч і вже на 3-й хвилині відкрили рахунок. Господарі провели зразкову контратаку - Мишньов класною передачею знайшов на фланзі Топалова. Дмитро на швидкості відірвався від опонента і прострілив у штрафну – Кулаков в дотик переправив м'яч у ворота – 1:0. Для Андрія цей гол став вже 6-м у чемпіонаті.

На 72-й хвилині гості несподівано зрівняли рахунок. Марлісон потужним ударом з-за меж штрафного зняв "павутину" з дальнього кута воріт Кудрика.

Азовці намагалися вирвати перемогу, але їхні атаки були сумбурними і поспішними. А ось харків'янам наприкінці посміхнулася удача - Зубков головою замкнув навіс Ременюка - 1:2.

МАРІУПОЛЬ – МЕТАЛІСТ 1925 – 1:2

Голи: Кулаков (3) – Марлісон (72), Зубков (90).

Маріуполь: Кудрик, Стасюк, Мампассі (Удод, 46), Меліченко, Драмбаєв, Чех, Мишньов, Очеретько (Спіровски, 85), Топалов (Світюха, 60, Микитишин, 69), Кащук (Петерман, 84), Кулаков.

Металіст 1925: Сидоренко, Западня, Ткачук (Єрмаков, 77), Шершень, Фабіньо, Габелок, Криськів (Задерака, 83), Голодюк (Ременюк, 70), Батюшин, Протасов (Савін, 83), Марлісон (Зубков, 83).

Попередження: Чех (29), Кулаков (58) – Западня (32), Фабіньо (38).