10 жовтня 2021 23:42

Голи Бензема і Мбаппе принесли Франції вольову перемогу над Іспанією і титул Ліги націй-2021

В Італії відбувся фінальний матч Ліги націй, в якому Франція здобула вольову перемогу над Іспанією з рахунком 2:1.

У першому таймі команди не змогли вразити ворота один одного. У другій половині гри на 64-й хвилині іспанців вивів вперед гол Мікеля Ойарсабаля, на що французи відповіли двома м'ячами Каріма Бензема (66-а хвилина) і Кіліана Мбаппе (80-а). До кінця гри іспанці намагалися відігратися, провівши кілька небезпечних атак, але рахунок на табло залишився незмінним - 2:1 на користь французів.

Завдяки цій перемозі Франція стала володарем трофею Ліги націй-2021. Срібло у Іспанії, бронзовими призерами стали італійці, які обіграли команду Бельгії - 2:1.

Франція стала другим переможцем в історії турніру. Попередній розіграш Ліги націй виграла Португалія (2019).