9 жовтня 2021 20:55
75

Фінляндія - Україна 1:2. Команда Петракова здобуває найважливішу виїзну перемогу!

Фінляндія - Україна 1:2


Фінляндія: 1. Градецький - 22. Райтала, 15. Вяйсанен, 2. Арауюрі, 4. Тойвіо, 17. Алхо - 6. Камара, 14. Лам, 8. Лод - 20. Йоел Пог'янпало, 10. Пуккі

Запасні: 12. Йорон, 23. Ерікссон, 3. Гранлунд, 5. Ояла, 7. Тейлор, 9. Йенсен, 11. Нісканен, 13. Валакарі, 16. Ніссіля, 18. Іванов, 19. Ризики, 21. Хямяляйнен

Україна: 12. П'ятов - 13. Забарний, 4. Кривцов, 22. Матвієнко - 18. Тимчик, 2. Соболь - 6. Степаненко, 10. Шапаренко, 7. Ярмоленко, 15. Циганков - 9. Яремчук

Запасні: 1. Бущан, 23. Різник, 3. Сирота, 5. Сидорчук, 8. Корнієнко, 11. Зубков, 14. Харатін, 16. Шабанов, 17. Булеца, 19. Довбик, 20. Сікан, 21. Караваєв


Фінляндія - Україна ON-LINE


Прев'ю

У суботу, 9 жовтня збірна України зіграє свій вже шостий матч групового етапу відбору на ЧС-2022. Цього разу наша національна команда гостюватиме у Фінляндії.


У березні ці збірні зустрічалися між собою в Києві. І тоді фіни врятувалися на 89-й хвилині, завоювавши в підсумку одне очко, хоча всі очікували перемоги синьо-жовтих.


Нагадаємо, що після чемпіонату Європи у збірної України новий тренерський штаб. Але результати колишні. Наша команда поки не вигравала у відборі на ЧС-2022. Хоча і не програвала ще - п'ять нічиїх, дві з яких (з Казахстаном і Францією) були вже за Олександра Петракова.


Знову нинішній тренер стикається з кадровими проблемами. І якщо позиція Петракова по Руслану Маліновському вже всім зрозуміла, то через травми не зможуть зіграти Олександр Зінченко, Віталій Миколенко, Артем Бесєдін, Денис Попов. Погодьтеся, цю четвірку сміливо можна було ставити в основу. Якби вони могли грати.


Натомість повернувся до збірної Георгій Бущан, який пропустив попередній збір. Також Петраков викликав Шабанова, Булецу і Піхальонка. Ну а найбільші надії зараз на Ярмоленка.


Швидше за все, Петраков собі не змінить, і ми знову побачимо три центральних захисника. А ось кого він поставить в центрі - питання цікаве і відкрите.


Орієнтовний склад збірної України:


П'ятов - Забарний, Кривцов, Матвієнко - Сидорчук, Шапаренко, Тимчик, Соболь - Ярмоленко, Яремчук, Циганков


На матчі працюватиме Іспанська суддівська бригада на чолі з 37-річним Хесусом Хілем Мансано. На лініях йому допомагатимуть Дієго Берберо Севілья та Анхель Невадо Родрігес. Четвертий арбітр - Алехандро Хосе Ернандес Ернандес. Обов'язки арбітра VAR Рікардо Де Бургос Бенгоечеа, а його асистента - Хав’єр Естрада Фернандес.


Пряму трансляцію сьогоднішнього матчу, який розпочнеться о 19:00 за київським часом, дивіться на телеканалах "Україна" та "Футбол 1". "Динамоманія" ж проведе для вас текстовий онлайн ігри.

Спасибо за победу и оставшуюся надежду. Но вот веры осталось мало с такой игрой. Финнов мы героически обыграли, но что дальше?
Прекрасно сыграли без звездуна и шептуна!!!!!!!
Если уже с Финами нужно "БИЦаБАроЦа", что бы выиграть то ждет беда наш футбол. А когда ярмоленко уйдет гайки нашей сборной
Зубков не вошол в игру, как по мне.
Ярмола молодец, отрабатывал. Цыганков не очень.
Защита норм отыграла. Пукки конечно может повозить. Странно,что он ещё в Фулхеме. Ещё Камара хорош. Не плохо вышел на замену молодой фин.
В общем по делу. С победой.
понравилось, что пропустив гол, мы не впали в транс, а побежали забивать второй.
Молодцы все но Ярмола самый большой Лев
Молодцы все но Ярмола самый большой лев
С удовольствием смотрел, очень много возможностей было забить еще! Надо дорабатывать завершение.

Надеюсь, все свиньи, что хейтили Петракова заткнуться? Да, впрочем, они и всю игру молчали, ни слова от них здесь. Подонки.
Сховати
Ждем_перезагрузку_состава, у жириновского учишься разговаривать? Я рад победе, но игра без защиты, с диким количеством брака, за который любой середняк наказал бы раза 3. И тогда будете носить Петракова на руках
Сховати
dmitrydvk, да я давненько умею. А тебе бы в начальную школу не помешало: как слепит шо-то, хер кто поймет)))
где вы там игру увидели. Фины посредственная комманда их выносить надо 3:0, а у нас петрабол и бицибароца
Сховати
Ivan Zaitsev, ага, но команда Шевы (не Петрабол) сыграла с финами вничью дома
Петраков выиграл на классе. Без команды итальяшек.
Сховати
У нас есть свои специалисты?
С победой ! Первая победа при Петракове