2 жовтня 2021 08:17

Гвардіола не здивований поразками "Барси" і "Реала" в Лізі чемпіонів: "Рівень турніру виріс. Треба святкувати кожну перемогу"

Головний тренер "Манчестер Сіті" Пеп Гвардіола заявив, що його не здивували результати "Реала" і "Барселони" в Лізі чемпіонів.

"Результати Ліги чемпіонів мене не дивують. Я граю в цьому турнірі 12 років і відчуваю, як піднявся рівень. Кожна гра може бути небезпечною навіть для великих команд.

Раніше, коли я говорив, як складно виграти матч, люди, можливо, мене не слухали. Ось чому, коли виходиш в Лігу чемпіонів, потрібно святкувати. Коли виграєш матч на груповому етапі, потрібно святкувати. Коли потрапляєш до чвертьфіналу, потрібно відсвяткувати і віддавати належне цьому досягненню", – сказав Гвардіола.

Нагадаємо, цього тижня "Реал" вдома програв на останніх хвилинах "Шерифу" (1:2), а "Барселона" розгромно поступилася "Бенфіці" (0:3).