23 вересня 2021 19:01

Фанати спалили машину судді після зриву матчу в лізі Боснії. Авто з пасажирами зупинили за містом

Матч 10-го туру чемпіонату Боснії і Герцеговини, в якому зустрічалися "Вележ" і "Борац" Баня-Лука (0:2), спровокував ряд скандальних ситуацій.

Як повідомляє Radio Sarajevo, протягом гри головний арбітр Сабрія Топалович допустив ряд помилок, що вплинули в тому числі на рахунок, і на 82-й хвилині, після другого голу "Бораца", фанати "Вележа" вибігли на поле. У зв'язку з цим матч був перерваний.

Після гри автомобілю, на якому поверталися Топалович і співробітники Федерації футболу Боснії і Герцеговини, в тунелі на трасі перегородили дорогу невстановлені особи. Злочинці розбили скло в машині і закинули всередину підпалений піротехнічний предмет.

В результаті інциденту постраждав інспектор матчу Аднан Аліспахіч.

Також зазначається, що ще на стадіоні на шляху до роздягальні Топалович отримав кілька ударів від відвідувачів арени.

"Вележу" було присуджено технічну поразку з рахунком 0:3, його стадіон дискваліфікований на невизначений термін, а керівництво клубу та інші організатори гри можуть бути притягнуті до відповідальності за підсумками розслідування дисциплінарної комісії.