19 вересня 2021 23:05

Нуну Ешпіріту Санту: "Тоттенгем" провів приголомшливий перший тайм проти "Челсі"

Головний тренер "Тоттенгема" Нуну Ешпіріту Санту підбив підсумки матчу 5-го туру АПЛ проти "Челсі". "Шпори" поступилися на своєму полі з рахунком 0:3, пропустивши всі голи у другому таймі.

"Я засмучений. Перший тайм вийшов відмінним. Гра безумовно розділилася на дві половини. Думаю, до перерви ми добре грали, виглядали краще і контролювали хід матчу.

Ми трималися до 50-ї хвилини, але потім пропустили гол, і гра змінилася. Нам було важко. "Челсі" - хороша команда, вона доставляла нам багато проблем.

Не знаю, чи змогли ми здивувати їх, але ми повинні були почати матч дуже сильно, що І сталося. Ми добре пресингували, повертали м'яч і створювали хороші ситуації. Ми планували забити. Для цього були можливості, ми їх не реалізували. Але перший тайм був приголомшливий", - цитує тренера BBC.