26 июля 2021 19:59
"Зирка" переименовала домашний стадион в честь отца президента клуба

ТОВ «Футбольний клуб Зірка» інформує, що у зв’язку зі зверненням колективу клубу, загальними зборами засновників клубу було прийняте рішення про перейменування стадіону «Зірка». Починаючи з 26 липня 2021 року, стадіон в Кропивницькому офіційно називається стадіон «Зірка» імені Станіслава Березкіна.


«Станіслав Семенович завжди був серед найпалкіших прихильників команди. Ініціативний в усьому, він був переконаний, що виховання юного покоління футболістів Кіровоградщини стане запорукою успіху команд не лише області, але й України. І вже в 2012 році запрацювала Академія футбольного клубу «Зірка», вихованці якої ставали призерами чемпіонатів України та переможцями багатьох юнацьких турнірів.


Саме завдяки його ініціативі і фінансовій підтримці великої групи підприємств, в 2013 році клуб розпочав реконструкцію стадіону, отримавши в надскладних економічних умовах вже через рік сучасну легкоатлетичну арену та футбольний стадіон, якого так довго чекало місто. Здійснилися бажання любителів «королеви спорту» легкої атлетики, які мріяли побачити кращих спортсменів України на рідній арені.


Через рік після цього, команда «Зірка» поставила перед собою завдання виходу до Прем’єр-ліги і успішно виконала його. Стадіон в Кропивницькому і зараз залишається головною спортивною ареною області, яка регулярно приймає футбольні змагання – від дитячих турнірів до ігор найвищого рівня команд УПЛ.


Ми завжди знали, що Станіслав Семенович обов’язково займе своє місце на трибуні серед вболівальників та друзів. Він щиро радів успіхам команди та глибоко переживав невдачі клубу. Він пишався тим, що підтримує спорт, який назавжди увійшов в його життя», – сказано у зверненні.


Фото - ФК «Зірка»