26 листопада 2019 20:39

Тернопольская "Нива" и "ВПК-Агро" ушли на зимний перерыв лидерами второй лиги

Доволі несподівано завершилося суперництво за звання «зимового чемпіона» в другому дивізіоні. Лідери втратили дорогоцінні очки і змушені були відступити.

У групі «А» шанувальникам футболу своєю драматичною розв’язкою надовго запам’ятається протистояння «Полісся» із «Чайкою». Ще до 88-ї хвилини господарі вигравали — 3:0 (дубль оформив їхній голеадор Ярослав Галенко). Але завдяки проведеним керманичем гостей Тарасом Ільницьким перешикуванням футболісти «Чайки» здійснили, здавалося, неможливе. Спочатку дальнім ударом відзначився Антон Музиченко. Уже в компенсований час він же завдав ще одного результативного пострілу. А останнє слово було за Андрієм Дардою, який встановив підсумковий рахунок. 3:3!

Головні конкуренти поліщуків, «Нива» з Тернополя та «Верес», розпочинали свої матчі, вже знаючи про осічку підопічних Анатолія Безсмертного. Але своїм шансом вийти вперед скористалися лише тернополяни, що завдяки влучному удару Олега Хруставки вирвали перемогу в «Оболоні-Бровар-2», зробивши чудовий подарунок своєму керманичу Василю Малику, в якого був день народження. Ця звитяга дозволила «Ниві» очолити турнірну таблицю.

А от «Верес» не зміг наздогнати «Полісся», бо поступився в Калуші. «Містяни» дуже впевнено діяли в дебюті, двічі змусили гостей розпочинати з центра поля, і єдине, що вдалося футболістам із Рівного, так це скоротити в другому таймі відставання в рахунку до мінімуму.

Слід віддати належне й «Буковині», яка взяла гору над вінницькою «Нивою» й залишила зону вильоту. Переможний гол після перерви записав до свого активу бомбардир господарів Василь Палагнюк, який у першому таймі не реалізував аж три виходи віч-на-віч із воротарем гостей.

У групі «Б» центральний поєдинок туру відбувся в Херсоні, де «Кристал» приймав «Альянс». Господарі зуміли перервати шестиматчеву переможну серію гостей. У другому таймі капітулювати воротаря суперника змусили Дмитро Бондаренко та Андрій Барладим. Забитий Барладимом м’яч став 11-м на його рахунку, що дозволило йому очолити бомбардирську гонку у своїй групі.

«Я дякую своїм підопічним за самовіддану гру, — сказав після фінального свистка керманич «Кристала» Едуард Хавров. — Останнім часом їм бракувало стабільності, але в поєдинку з «Альянсом» вони зуміли продемонструвати свої кращі якості. Ми зробили ставку на швидкий перехід від оборони до атаки і домашні заготовки при розіграші стандартних положень. Хлопці виконали установку, здобувши дуже важливу звитягу…»

«Вважаю, що ми заслуговували на кращу долю, — поділився враженнями головний тренер «Альянсу» Юрій Ярошенко. — Адже якби ми до перерви реалізували створені гольові моменти, то все могло б закінчитися інакше. Але мої підопічні схибили, а індивідуальні помилки в другому таймі призвели до двох пропущених м’ячів…»

Невдачею «Альянсу» скористався дебютант другої ліги, «ВПК-Агро», який пішов на зимову перерву в ролі лідера.