12 вересня 2019 08:05

Сборная журналистов обыграла ветеранов ФК "Днепр" в матче за Кубок Днепра

Перед товариським поєдинком між національними збірними України та Нігерії відбувся благодійний матч за Кубок Дніпра між збірною журналістів України та командою ветеранів ФК «Дніпро».

Поєдинок пройшов 10 вересня на стадіоні «Олімпійські резерви» у Дніпрі. Основною його метою стала допомога дітям-переселенцям зі Сходу України.

У першому таймі сили були рівними. На 32-й хвилині забив гравець збірної журналістів Вадим Дробашко. Але ветерани недовго засмучувалися, і вже на 37-й хвилині Дмитро Котик із пенальті зрівняв рахунок. У другому таймі господарі поля могли відзначитися знову, але ворота журналістів вправно захищав Ярослав Твардовський. Проте Костянтин Павлюченко влучним ударом таки вивів ветеранів «Дніпра» вперед. На 50-й хвилині Дмитро Тимохін із подачі В’ячеслава Шевчука встановив нічийний рахунок — 2:2. Серію пенальті краще виконали журналісти — 4:2.