1 березня 2018 16:42
20

О чем молчит Мирон Маркевич

Кажуть, що мовчання – золото. Напевно, воно і справді так. Інакше серед керівників українського футболу не було би нині людей із "пробілами" у біографії. Комітет національних команд Федерації Футболу України очолює один із найдосвідченіших вітчизняних тренерів Мирон Маркевич. І все було б добре, якби не було у тренерській кар'єрі Маркевича одного епізоду. Він і досі викликає запитання, на які немає відповіді.


Влітку 2013 року міжнародний спортивний суд в Лозанні визнав матч чемпіонату України 2008 року між "Металістом" та "Карпатами" договірним. Після цього УЄФА виключив "Металіст" із Ліги чемпіонів. За пять років, що минули з того часу, ми так і не почули від тодішнього тренера "Металіста" пояснень того, що сталося. Лише одного разу Мирон Маркевич пробурчав, що "це провокація".

У цивілізованому світі так не буває. Коли ти не згоден із рішенням суду, маєш аргументовано захистити свою честь у судах вищих інстанцій. Коли ж ти цього не робиш - визнаєш рішення суду. Отже, ти винний. Інакше не буває. Чи я помиляюсь? Може, у міжнародному суді з прав людини, куди може звернутися кожен, лежить позов Маркевича до КАС та УЄФА про захист честі, гідності та ділової репутації?


Мирон Маркевич мав би засудити вчинок Красникова та рішуче відмежуватися від його дій, аби не заплямувати свою кришталево чисту репутацію

Можна зауважити, що усю провину за той договірний матч взяв на себе Євген Красников, тодішній спортивний директор "Металіста". І саме його було визнано Лозанною винним у підкупі футболістів "Карпат". Виходить, що Маркевич ні в чому не винен, а його та "чесний клуб" просто підставив недобросовісний працівник, який запросто носить у кишенях сотні тисяч доларів, аби купувати ігри чемпіонату. Коли так, то Мирон Маркевич мав би засудити вчинок Красникова та рішуче відмежуватися від його дій, аби не заплямувати свою кришталево чисту репутацію. А що зробив Мирон Маркевич? Він влаштував Красникова, якого УЄФА відсторонив від футболу на п'ять років і які ще не минули, у очолюваний собою ж комітет ФФУ! Тож тренер не вигнав у три шиї того, хто "підставив" його, футбольний клуб "Металіст" та увесь наш футбол. Навпаки – просто жити без нього не може.


Порядним людям пояснити таку поведінку Мирона Маркевича неможливо. А він і не пояснює. Просто мовчить і продовжує разом із Красниковим працювати у ФФУ "на благо українського футболу". Яке саме благо – читайте у рішенні суду в Лозанні за 2013 рік. У якому чорним по білому написано, що команда "Металіст" під керівництвом Мирона Маркевича зіграла договірний матч. А це більше, ніж у всіх українських тренерів разом узятих. Щодо них у Лозанні жодних рішень поки що не ухвалювали.


Автор: Микола Несенюк

Я думаю это было написано в контексте слов Баранки. "Комитет по этике и честной игре может наказать Суркиса за клевету в адрес Маркевича, поскольку он обвинил Маркевича, не демонстрируя доказательств. Кроме того, Игорь Суркис может получить наказание за то, что скрывал информацию о договорных матчах."
Игорька за шубы в свое время пожизненно отстранили от футбола.
Сховати
tov_suhov, и он сейчас в хоккее?
А в шубах и мульт-голах кто-то публично раскаивался, напомните плиз?
Сховати
n2n, каких шубах, болезный?
Сховати
Кепа, если сам не помнишь, старших распроси
Сховати
n2n, школяр, почитай. "Динамо" оправдали и на следующий год мы были в еврокубках
n2n, школяр, почитай. "Динамо" оправдали и на следующий год мы были в еврокубках
Сам воняє, а інших паскудить.
Чувствуется почерк старого стукача!

— Мы, намотчики…
— Мы, наладчики…
— Мы, профессора…
— Мы, шеф-повара…
— С гневом и негодованием…
— Решительно и сурово… Узкие брюки
— Осуждам.
Длинные волосы
— Осуждам.
Того поэта не читали, но возмущены.
Сховати
armik, )) А у тебя чувствуется почерк брехливого крота)) Рождаетесь вы такие, что ли?
Маркевич кричит ,что он болельщик Динамо с каким то стажем,но на самом деле он перед сном стоит в зеркале в халате шахтера, и ждет когда Фонсека уйдет,а насчет договорняка то они с красниковым еще нормально отскочили.
Интересно, а как может повлиять тренер команды Металист на слив матча командой Карпаты? Или он обязан стучать на своего работодателя?
Ну нельзя так низко опускаться, после драки кулаками не машут. Нужно было раньше пресекать эти нападки, а теперь это выглядит как-то мерзко и вызывает отвращение.х
Сховати
Alterman, пока мы будем благородными, нас будут макать мордой в дерьмо
Пішли кротячим методом? Не звернув би уваги якби не прочитав хто автор. Несенюк явно не сам вирішив написати а з подачі від керівництва, і тут запитання: навіщо? Нащо кидатись какашками в того Маркевича і товкти воду в ступі?
Сховати
Tyrant, правильным методом пошли. С волками, чай, живём...
А вот я совсем не ура-болела, а скорее скептик, в доказательство тому не имею пафосных реплик и бравад в сторону ДК. Но Шахова-Несенюка не всегда но вцелом поддерживаю. И еще : эта статья о Маркевиче, а про ура-болел это другая история.
После Шахова ещё один ураболельщик вылез, к тому же Несенюк. Кто следующий , автор лозунга Смоловой?Можно провести корреляцию между критикой Динамо и статейками ураболел. Теория Шахова-Несенюка.
Сховати
Radiohead, эта статья - ничто иное, как ответ некоторым "баранкам" по поводу их желания притянуть к ответственности Суркиса за высказывания в сторону Маркевича.
Или Несенюк что-то не то сказал? Матч признали договорным? Признали. Бронзу даже отобрали.
Radiohead, статейки... ураболелы... Не нравится, не читай! Береги нервы...