21 сентября 2016 12:12
13
Иван ГЕЦКО: "Отставка Реброва не изменит ситуацию в "Динамо"

Экс-нападающий сборной Украины Иван Гецко заявил, что увольнение главного тренера «Динамо» Сергея Реброва никак не повлияет на ситуацию в клубе.


«Сергей Ребров стал жертвой обстоятельств. Уверен, что перед началом сезона он обращался к президенту клуба с просьбой про усиление состава. Не усилили. Пришлось ему лепить команду из тех людей, которые остались. Не выходит. Ребров это понимает и принимает весь удар на себя, заявляет, что готов подать в отставку. Увольнение главного тренера «Динамо» не спасет ситуацию, ибо проблемы клуба зарыты намного глубже. Игорь Суркис приглашает на работу послушных и преданных динамовцев, которые не являются великими профессионалами своего дела».
Да все как бы понятно - прийдется потерпеть. Только дело еще и в том. что нужно уметь заставить команду пахать как надо, тогда мы бы не проигра ли бы Ворскле и Зоре. А вот с этим как раз и проблемы, тут не нужен ни талант, ни тренерская гениальность. нужно уметь настроить и портебовать...ведь сытых котов необходимо иногда и пинать...
Да. все как бы ясно - прийдется потерпеть. Но при всем при этом - если бы Ребров сумел заставить всех пахать как надо , мы бы Ворскле и Зоре не проиграли , - и это уже не от таланта и гениальных идей . а от характера и умения потребовать, а вот с этим туго. Ведь сытых котов нужно иногда и пинать, а как же...
Слухайте, ну скільки вже можна писати про одне й те саме!.. Кожний тренер має якусь свою ігрову концепцію, свій почерк. Команди, які очолюють Маркевич, Луческу, Гвардіола,.. - мають свій ігровий почерк. Хто б з нових гравців не прийшов у команду, він через деякий час буде грати так, як навчить тренер. Не гравець змінює команду, а тренер! Гравець тільки піднімає якість тої системи, яку закладає тренер. Тому пришліть Реброву нових Роналду чи Мессі, вони через пару місяців стануть схожими на Буяльського чи Селіна, або почнуть шукати нову команду (приклади називати?)... Тому підсилення "Динамо" новими гравцями призведе тільки до тимчасових короткочасних змін. А дитячі, однотипні помилки в обороні не зникнуть, бо мають систематичний, тактичний характер. Невміння грати в пас не зникне, бо гравців не вчать відкриватись. На вістрі атаки футболіст буде грати прямолінійно, замість того, щоб віддати пас сусіду в кращій позиції чи зіграти нестандартно, і т. інш. І хоча Сергій Станіславович третій рік тренує команду - його почерк невиразний, команда не грає, а страждає на полі. (На противагу глянте як грає молодіжка U -19 під керівництвом Ю. Мороза). І чемпіонства "Динамо" - це не тільки заслуга тренера, а і сприятливі обставини. А очні зустрічі з головним суперником тому підтвердження. І хоч я поважаю Сергія Реброва як гравця, як людину віддану "Динамо", вважаю, що зараз він не взмозі змінити команду на краще - нема ТРЕНЕРСЬКОГО досвіду і ігрової концепції, що принесе успіх. Підсилення, на жаль, не допоможуть...
Скрыть ответы
Булава, хотів би я глянути як би Буяльський чи Сидорчук грали в умовному Ман.Сіті...
Булава, про опыт - все ясно и понятно.. а если Гвардиоле дать Буяльского и Селина, то по вашему, они будут играть как Месси и Роналду?)) Это называется двойные стандарты. Или "у них лучше, чем у нас". Любимый вами Маркевич- тренер хороший, но вот загвоздка в том, что он не в Металлист, не в Днепре не захотел возится с молодежью и что-то из нее лепить. Нет трансферов? - я пошел!
При нашем неопытному тренере, мы дважды подряд становились чемпионами! Не нужно только про Рауля, я об этом уже сто раз писал на других ветках. Он был, конечно важен.. но его функции выполняет сейчас Мельгоса. Так что Ребров лишь один из участников неудач, которого в силу того, что он главный, я тоже не оправдываю на все 100%, но и сваливать на него всю вину, считаю тоже не стоит
Скрыть ответы
KBAPTAJl, Ви, мабуть, неуважно читали мій пост, хлопці. Я не проти селекції, а за, тільки під ДІЄВУ ігрову концепцію, під толкового тренера! І про причини динамівського чемпіонства теж написав. І про буяльських або сидорчуків теж не до мене, а до того, хто на 100% довіряє Реброву та й до самого тренера. Подібні заперечення, як ваші, я вже читав після того, як негативно висловлювався в адрес Блохіна, після його призначення. Хочу помилитись, але таке враження, що можемо дочекатись нового біляша... Шкода, бо Станіславович такого не заслуговує.
Скрыть ответы
Булава, читал пост внимательно, просто мы смотрим на одну проблему, под разными ракурсами. Я к этому и веду, что Ребров не заслуживает такого количества грязи, которое на него выливают, и что смена тренера абсолютно ничего не пренесет. Станиславович, можно сказать, заложник ситуации.. получается, как в той поговорке: "чого дурнi?- бо бiднi. Чого бiднi?! - бо дурнi.."
Скрыть ответы
KBAPTAJl, Наші гравці не такі вже й погані, тому задіять їх під розумну тактику вже на 70% змінить ситуацію. Решту 30 процентів поступово додасть і селекція. Вона потрібна буде вже для ЛЧ.
Скрыть ответы
Булава, опять согласен. Но под какую тактику можно использовать 2 десятка опорников?)))) Это уже грустный юмор..
це і головна проблема останніх 15 років, що в клубі працюють не професіонали, провина Реброва звичайно є, але зміна його на будь якого топ тренера із зарплатою в 10 мільйонів суттєво не покращить ситуації, якщо не буде нових гравців. По-суті єдиний хто отримав всіх гравців яких хотів це був Блохін, хотів би я побачити роботу Реброва при всіх його трансферних бажаннях(в межах адекватного звісно), тоді і можна би було робити висновок про проф.придатність ССР як тренера
Скрыть ответы
andryxa0408, и я о том же. Кого при Реброва купили?? 3 человека, за 3 года, суммой до 10млн.. брать молодежь в основу - это единственный вариант сейчас, но нельзя резко сделать такой переход.
Больше всего бесит, когда приводят в пример Вернидуба.. да, тренер он талантливый, НО! Во первых, он лепит команду не один год. Во вторых, не стоит цель выиграть чемпионат. В третьих, Заря - не Динамо и столько терпения, к разного рода неудачам, в Динамо не будет.
Все делается постепенно и для этого необходимо время. Слава Богу, что при Реброве появилась общая структура клуба. Человек сумел вывести Динамо из кризиса, после Блохина, выиграв при этом трофеи. Теперь наш черед проявить к нему терпение и уважение.
Скрыть ответы
KBAPTAJl, ось і воно Вернедуб в Зорі з 2011, і результат як ми пам'ятаємо був не відразу, а Реброву з першого ж дня треба було давати результат, були гравці вищого класу був і результат, а зараз з таким набором гравців центра поля важко щось "склепати", нажаль кількість в якість не переросла
В точку!