19 жовтня 2014 22:06
6

Кравец - лидер бомбардирской гонки чемпионата Украины (ОПРОС)

Забив в матче с ужгородской "Говерлой" очередной мяч, форвард "Динамо" Артем Кравец вышел в лидеры бомабардирской гонки текущего чемпионата Украины. Теперь на счету форварда шесть мячей.

Кстати, на втором месте еще один динамовец Андрей Ярмоленко. Правда, делит он его еще с четырьмя футболистами - днепрянами Бруно Гама и Калиничем, харьковчанином Шавьером и горняком Гладким.

Примите участие в нашем опросе на главной странице нашего сайта, сумеет ли Артем сохранить лидерство до конца чемпионата и кто сможет ему помешать.

Свои соображения на этот счет, пожалуйста, оставляйте в комментариях. 

А я всегда верил в однофамильца!
Остання гра з Говерлою думаю добре показала, що Кравцю ще працювати і працювати. Стільки невикористаних 100% можливостей повинно заставити Кравця добре подумати над реалізацією, тим більше, що саммостійно він створює дуже мало. Хоч поки Динамо біжить він буде лідером і в бомбардирській гонці, але Мбокані був набагато креативніший.
А цигавнюк акцентує, що кріт-антифейєрплей наздоганяє Макса Шацьких - за всі роки. Про нашого Артема в поточному чемпіонаті - не згадує.
місяця 3 назад навряд би хтось повірив
Сховати
І саме це дуже втішає. Пан Ребров знайшов до всіх підхід. Кого з гравців не візьми - у всіх значний прогрес. вважаю, що Ребров - достойний послідовник Лобановського, а не читач його конспектів.
Сховати
радує,що команда ліпиться з того шо є,і ліпиться досить непогано