Час автооновлення:
Оновити
Оновлення через секунд

"Дніпро-1" - "Динамо" 1:1

"Дніпро-1": 12. Крапивцов - 7. Свистун, 5. Терещенко, 3. Авраменко, 15. Гільєрме, 16. Єршов, 19. Мельниченко, 21. Гомес, 14. Гаджиєв, 22. Жданов - 20. Рустамов

Запасні: 1. Макаренко, 4. Джасім, 17. Марченко, 24. Дикий, 6. Ряско, 8. Янко, 10. Баденко, 9. Шолупець

"Динамо": 1. Ігнатенко - 20. Гусєв, 4. Балаба, 2. Єременко, 8. Бенедюк - 22. Малиш, 7. Кремчанин, 23. Василець, 18. Саленко, 9. Слесар - 11. Горбач

Запасні: 12. Авраменко, 5. Сизонюк, 24. Шарай, 13. Юшко, 25. Зоренко, 15. Тетеря, 21. Бойченюк

Онлайн

Матч розпочався

3. Небезпечно біля воріт "Динамо" після подачі кутового - захист відвів загрозу.

5. Саленко небезпечно вривався у штрафний майданчик, але Гаджиєв відтіснив динамівця.

7. Рустамов потрапив у положення поза грою.

11. Рустамов небезпечно пробивав по воротах - Ігнатенко на місці.

16. Після дальнього удару Саленка м'яч влучив у захисника та полетів на кутовий.

21. Обидві команди діють досить обережно, намагаючись контролювати м'яч.

23. Горбач опинився на ударній позиції після помилки суперника, проте не зміг завдати акцентованого удару.

27. Кремчанин потужно пробивав з меж штрафного майданчика - повз ціль.

34. Рустамов вирвався на оперативний простір, але в нього знову зафіксували оффсайд.

34. ГООООООООООООООЛ!!! Кремчанин обігрався в стінку з Васильцем і вирвався один на один з воротарем, якого без проблем переграв у ближньому бою.

37. Горбач отримав жовту картку.

37. Попередження для Терещенка.

45. Арбітр компенсував 1 хвилину.

Перший тайм завершився

Другий тайм розпочався

46. Баденко вийшов на поле замість Єршова.

46. Слесар поборовся за м'яч у штрафному майданчику і пробив по воротах - буде кутовий.

50. Горбач ледь не обікрав захисника - гравець "Дніпра-1" поборовся до кінця.

55. Після невдалого навісу Гаджиєва Ігнатенко введе м'яч в гру.

59. "Дніпро-1" активніше проводить останні хвилини, кияни натомість обороняються.

60. Шолупець замінив Гаджиєва.

61. Зоренко вийшов замість Горбача.

64. Зоренко, який щойно вийшов на поле, вже отримав жовту картку.

66. Гол. Баденко замкнув прострільну передачу від партнера та зрівняв рахунок.

67. Янко грає замість Рустамова.

68. Бойченюк замінив на футбольному полі Саленка.

71. Ігнатенко врятував "Динамо" після дальнього удару від Баденка.

74. Знову Ігнатенко змушений вступати в гру після пристрілки - ще один сейв від воротаря киян.

78. Шолупець пройшов правим флангом і завдав удару - повз ворота.

85. Зоренко вийшов на рандеву з воротарем, але не зміг завдати акцентованого удару через щільну гру захисника.

87. Шарай з'явився на полі замість Васильця.

89. Гомеса замінив Ряско.

90. Слесар двічі пробивав із вбивчої позиції, однак і цього разу воротаря підстрахували захисники.

90. Арбітр компенсував 3 хвилини до ігового часу.

90+2. Ігор Костюк отримав попередження.

Матч завершився

Прев'ю

Сьогодні «Динамо» U-19 проведе свій черговий матч у рамках юнацького чемпіонату України. Цього разу суперниками команди Ігоря Костюка стануть ровесники з «Дніпра-1».

Свій попередній матч, проти «Інгульця» із Петрового, кияни змогли виграти з рахунком 2:1. Голами в тій зустрічі ще до перерви відзначилися Горбач та Маткевич.

Дніпряни також зуміли здобути перемогу в своїй останній грі на цей момент. Долю непростого поєдинку з «Олександрією» вирішив усього один гол, який на 73-й хвилині зустрічі забив Жданов – 1:0.

Останній очний поєдинок команди з Києва та Дніпра провели між собою на старті цього сезону, і тоді перемогли саме динамівці. Гра завершилася з рахунком 2:0 на користь столичної команди, якій посприяли пізні голи Кремчанина та Гусєва.

Якщо говорити про турнірне становище, то «Динамо» наразі посідає 2-е місце, маючи в своєму активі 39 залікових балів. У той же час «Дніпро-1» перебуває на 9-й сходинці з 19-ма пунктами в графі очок.

Головним арбітром зустрічі буде Артем Артеменко.

Пряму трансляцію сьогоднішнього матчу, який розпочнеться о 12:00, дивіться на офіційному каналі «Динамо» в YouTube. «Динамоманія» проведе текстову онлайн-трансляцію матчу.