26 листопада 2023 22:24
2

Миколенко проти "МанЮнайтед": англійські журналісти пояснили, що було не так з українцем

Евертон разгромно поступився Манчестер Юнайтед, а Віталій Миколенко провів увесь матч на полі. Англійська преса прокоментувала виступ українського захисника.

У неділю, 26 листопада, Евертон на своєму полі разгромно поступився Манчестер Юнайтед із рахунком 0:3.

Український лівий захисник Віталій Миколенко вийшов у стартовому складі та провів на полі усі 90 хвилин і навіть міг забити в кінці зустрічі.

Англійська преса прокоментувала гру футболіста збірної України у цьому поєдинку.

Liverpool Echo – 5/10

«Він був за крок від третього голу, коли поцілив у поперечину воріт Онани, а Евертон вже програвав 0:3. Він показав кілька обнадійливих моментів, але був спійманий Рашфордом і Діого Далотом в русі, який призвів до взяття воріт».

Liverpool World – 5/10

«Залишився сам проти Далота у моменті, який призвів до взяття воріт, але в першому таймі грав інакше. Він влучив у стійку в другому таймі, коли Евертон вже відставав на три м'ячі, хоча Юнайтед намагався використати простір, який він залишив, займаючи більш просунуті позиції».

Goodison News – 7/10

«Він добре відреагував на невдалий початок, але розслабився у ключовий момент. Можливо, занадто легко розіграли м'яч, оскільки передача, яка призвела до першого голу, була виконана без тиску.

З того часу він добре розвивав атаки і в основному тримав закривав суперника протягом наступних 87 хвилин».

90min – 6/10

«Не потурбував Рашфорда на початку матчу на тлі досить спокійної гри. Пізніше намагався вплинути на хід подій».

Евертон після цього матчу посідає 19 сходинку в турнірній таблиці АПЛ, маючи в своєму активі всього чотири бали.

Нагадаємо, що нещодавно з команди Шона Дайча через фінансові порушення зняли 10 очок.

Миколенко в нинішній кампанії провів дев’ять поєдинків в чемпіонаті Англії та відзначився двома голами.

Його контракт з «ірисками» розрахований до 30 червня 2026 року.
У Евертона раніше вже були такі матчі, коли Миколенка на фланзі розривали в двох. Це не провина Віталіка, що не було підстраховки. Як йому грати проти двух швидкісних футболістів одразу?
Вони перший гол бачили? Який там Віталік не потурбував в моменті з гольовою передачею? Такі голи раз на 10 років залітають!