Комментарии пользователя:
Скрыть комментарии
Всего комментариев 119
Dynamic, ще не знати хто тут недорозвинуте бидло.
я за команду Динамо Київ вболіваю з 1985 року. Як Блохін поклав два Жальгірісу. Цікаво чи Ви вже сонце бачили в той час чи тільки Ваші батьки мали познайомитися?
Освіта позволяє надіятись , що я не бидло та не недорозвинений :)
Стараюся , по мірі можливості, не ображати незнайомих людей. заочно.
Свою думку кажу прямо , в очі і завжди.

Я за молодих пацанів в ДЮСШ Динамо, а не зрозуміло якого футболіста, привезеного селюком. Селюк НІРАЗУ НІЧОГО НІКОГО хорошого не привів. Я буду вболівати за Сироту,Миколенка,Скорка. Надіятися на Шулянського та Ваната. Майбутнє бачу в Ісаєнку.
І не розумію чому ділки привозять незрозумілих людей та добавляють штучних перепон своїм вихованцям. Те що тренери не вміють працювати з молоддю тоже факт. Ніхто не хоче з ними морочитися. а так откатік, і можна нити, що гравців немає, грошей на трансфери немає. Хоча Вам цього мабуть не зрозуміти.
Я готовий чекати рік, два , десять але бачити КОМАНДУ. Хай заграють ці африканці - я тільки за.
Показать ответы
Владимир, сонце я в той час вже бачив, якщо тебе це цікавить! Дуже сумніваюсь, що ти вболівав, швидше, лише після перемог...
"Стараюся , по мірі можливості, не ображати незнайомих людей. заочно." - тому ти зрівняв з гівном гравця Динамо???
В тебе проблеми з головою, дійсно???
такі таланти, що і на збори не їдуть. такі безплатні - стали практично безплатними. так хотів в Динамо, що бідний ні паспорту , ні візи не зробив. Гравці збірних своїх країн - і безплатно? Менеджер проплатив пару зелених - їх викликали на збори - і вже гравці збірних. А реально скільки ігор награли? зробили корисних дій на полі?

Бачив кілька ігор Окоро в живу та по нету. Довге, голови немає, поле не бачить, техніка трохи є , як для африканця, удару непобачив, замазане по паспорту - ИМХО.
Показать ответы
Владимир, "Довге"? Це так вболівальник Динамо характеризує гравця своєї команди??? Чи ти звичайний недорозвинутий бидло-шлактарівець?
Нико, буде рахуватися в команді. вгадайте хто в нього агент? ой менеджер? самий відкривач яя туре! добре тільки те , що до наступного Нового року буде новина "беніто розірвав контракт з ДК"
і скажіть , що суркіс не лох , якого розводять на гроші
Показать ответы
Владимир, Ще гри не бачив, а такі висновки :) Настродамус? :)
а які зусилля команди застосували щоб вирвати нічию або перемогти! Що буде нічия - я подумав коли побачив промо матч на кааналах футбол.

шахта зіграла точно так же як і з ними зіграв МС. в ДОГОВОРНЯК або матч без належної спортивної боротьби
Показать ответы
Владимир, МС как и шахтер играли на полную.
Комментарии по теме:
Василь Лановий, не оскорбляйте тварин. вони безобідніші.
Показать ответы
Владимир, дико извиняюсь, эмоции...
Kikotilla, там відео на 5 сек. знято на мобільний. і основне що там чути. вйо.... на ... . І то це вже після факерів і мяча. Коли дентіньо пробує щось доказати. укання чується. але тоді коли телефон повернутий до сусіднього сектора. коли його повертають на фанатський: чути свист і те що написав вище.
Показать ответы
Владимир, там прекрасно видно та чутно імітацію голосу мавп.
Ракіцький та ордець ще одне підтвердження того , що в своїй більшості гравці шахти викликаються в збірну ізза клубу, павелка,ахметова. А не за спортивні результати.
Я думаю збірна спокійно пережила б і відсутність коваленка, марлоса, болбата, мораєса, коноплянки, пятова, степаненка. матвієнко і кривцов нічим не кращі Попова, Шабанова, Вернидуба або Пластуна. Ой забув вони ж з шахтаря. і виклик їм забезпечено. Бо УАФ очолює кум Шевченка.
Показать ответы
Владимир, справедливости ради нужно добавить в Ваш список ещё Зинченко, Соболя и Караваева они хоть и бывшие из Шахтёра, но как Вам известно бывших не бывает, поэму явно протянуты в сборную Павелко. Да и Шевченко это кум Повелко, от него тоже ничего хорошего ждать не приходиться.
кдк і Комітет таких пунктів не читали і не знають. а де підтвердження, що це степаненко? там особа подібна на степаненка. а не степа.
ага. і арбітр в рапорті цього не зазначив - значить немає приводу це розглядати.
а у Шашова упереджене ставлення і син працює в Динамо.
І взагалі для розвитку футболу і для збірної потрібно щоб степа грав.
і ще мільйон причин
Показать ответы
Владимир, де вас таких Валадимиров розводять??? ( пуйло,ЗЕ і ще ти такий...)
кажись молодому та талантливому тренеру пора писать одно заявление
Показать ответы
Владимир, не в коем разе не защищаю Ротаня, но свой прошлый цикл Шева тоже провалил.
приклад для фанів Динамо після наступного програшу?
Показать ответы
Владимир, когда перестанут на карман получать от руководства,может и будет такое, но сейчас точно нет
Ничего не найдено.