Комментарии пользователя:
Показать комментарии
Всего комментариев 34
Евертон обіграв Челсі 2:0, дивись рахмілька
Показать ответы
OoS, Это мы их утомили
Dynamix, вот за таких подпевал как ты, суркис гробит клуб с величайшей историей. Человек вышедший из около криминальной среды непонятно как стал у руля ДК. Человек без каких либо талантов управляет спортивным брендом номер 1 в Украине, а такой тупой ублюдок как ты только и способен хамски отвечать на критику такого же тупого ублюдка.
Показать ответы
OoS, хахаха, " непонятно как стал у руля ДК", хахаха!
Суркис спас Динамо в начале 90-х, так как у команды не было денег даже на автобус, чтобы поехать на выезд! И не нашлось ни одного "умника" чтобы помочь команде и клубу!
А таких как ты, "говнометателей", которые даже не понимают о чем говорят, много. Некоторые даже деньги за это получают.
100 % Суркіс втішає себе цим фактом, в слідуючому великому інтерв'ю це підтвердиться, по іншому цей лузер невміє.
Показать ответы
OoS, лузер? В сравнении с ним ты не то что лузер, ты бомж обос..ный!
Сідклей минулого сезону грав, і досить пристойно. А от Буено взагалі без шансу чувак, приїхав і грає за дубль!
Для чого тоді було брати бразильців якщо їх не випускають? Для чого випускати Гармаша якщо той не прогресуватиме, є Алібеков коли він набереться досвіду? Я не хочу бачити більше одного деревяного гравця в центрі поля.
Показать ответы
OoS, Причина 1 и она логична. Хацкевичу на перспективу на...ть. Ему результат нужен сейчас (Суркис говорил в интервью что авансы закончились пора уже показывать чего команда добилась за 2 года). Выход ставить проверенных игроков + ребят которые в случаи неудач пойдут просить оставить тренера.
Кепа, нам свого горя вистачає, куди нам федуна.
Показать ответы
OoS, у нього є гроші і він з дитинства вболівальник "Динамо"
А де відбудеться матч?
Показать ответы
OoS, в Чернигове
Який все таки контраст в грі, коли хтось в центрі поля спроможний відбирати м'яч.
Показать ответы
та он особо и не отбирает.. Заря никакая...
Схоже ми продаємо Че Че. Незрозуміле ігнорування Буено якому, якщо я не помиляюсь не дали жодного шансу.
Показать ответы
OoS, у Буэно была травма
Коли я писав, що між Григорчуком і Вернидубом бажав би бачити першого на чолі легендарного клубу, хоча б через його україномовність. Багато людей замінусували
Це б допомогло в розвитку україномовної футбольної термінології. Вдумайтесь чому навіть україномовний Маркевич будучи тренером Дніпра кричав футболістам "что ты делаеш", "вперьод" і т. д.
Показать ответы
OoS, якщо ми хочемо мати команду европейського рівня, на чолі повинна бути людина з европейським менталітетом.
Pound, я не намагався звинуватити в чомусь Кличка, просто хотів сказати що рішення приймають інші люди. І так само немаю доказів, черпаю інформацію з мережі - бо в Києві не був. Мушу сказати, що зараз менше конфліктів навколо забудовників, ніж це було при донецьких. І також бачу багато відгуків, що Київ змінюється в кращу сторону.
Показать ответы
OoS, багато хто забув, що творили донецькі і, на жаль, пам‘ятають лише долар по 8. А я пам‘ятаю, як у моїх знайомих віджимали бізнес: двом кинули кістку поставивши перед фактом, одного - посадили, бо не захотів віддавати й ще одному повністю знищили справу його життя. Я пам‘ятаю, що це таке, коли на дорозі мєнти підставляють. Пам‘ятаю, що всім потрібно було всунути хабаря, а за останні 5 років особисто я жодного разу не «підмазав», однак справа навіть не в принциповості, а в тому, що Тепер ніхто не викручує руки. Знову ж, особисто мені. Можливо є ті, хто зіштовхнувся з несправедливістю. Дякую за Вашу думку!
Автор: OoS
14 августа 2018 20:59
Одне життя - одна любов!
Кротяче місце в підземеллях донбасу