Втрати
| Фото | Гравець | ІП | Амплуа | Куди | Сума | Претенденти |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
Валентин
Рубчинський
|
100% | цп |
"Карпати" Лв
|
Оренда | - |

За команду з міста Лева динамівець виступатиме на правах оренди, термін якої розрахований до завершення нинішнього сезону.
У нинішньому сезоні за "Динамо" Рубчинський провів 5 матчів у всіх турнірах, а у минулому в активі Валентина 31 матч та три забиті м'ячі у національних та єврокубкових змаганнях.
Клубам вдалося домовитися в ході перемовин.
Отож, щонайменше до кінця сезону Валентин Рубчинський виступатиме у Львові. Після оренди у «Карпат» буде опція викупу контракту хавбека.
Раніше повідомлялося, що це може бути або оренда або повноцінний трансфер.
Крім Рубчинського "Карпати" також ведуть переговори щодо бразильського хавбека "Атлетіко Мінейро" Матеуса Іссепе.
"Карпати" знайшли заміну Олегу Федору в "Динамо"?! Наскільки мені відомо, львівський клуб веде перемовини з київським щодо переходу Валентина Рубчинського.
Хавбек може переїхати до міста лева як на правах оренди, так це може бути і повноцінний трансфер", - зазначив Бурбас.
"На сьогоднішній момент Рубчинський дуже добре провів оцю частину і тренувального процесу, і ігрові моменти.
Тобто в будь-якому разі зараз він залишається в команді, швидше за все, що залишиться в команді на наступне літо, і на нього будуть робити достатньо серйозну ставку", - зазначив Циганик на своєму ютуб-каналі.
За інформацією Sport.ua, Рубчинський і клуб не проти завершити співпрацю один з одним. Крім потенційного трансферу, також розглядається можливість і з орендою.
Рубчинський приєднався до "Динамо" навесні 2024 року з "Дніпра-1". У сезоні 2025/26 Валентин провів всього три гри у футболці біло-синіх і не відзначився результативними діями.