Комментарии пользователя:
Показать комментарии
Всего комментариев 25
Kote, Динамо великий клуб . Був колись . Ви продовжуєте жити минулим і принижувати нові клуби . А коли вам відповідають то відразу сльози , соплі , заблокуцте . Тьфу блін дитячий садок
Показать
Polissya, дитячий садок це коли ти шляпа називаєш клуб диркою, ти чучело.
Не треба принижувати ЛНЗ !!!
Показать
та знини ти вже звідси..недолугий
Я тебе ще раз запитую - ти офсайд по телевізійній камері визначаєш ? Чи ти настільки тупий що сам не розумієш яку хрінь ти пишеш ? Деградант
Показать
нах*уй ти мені пишеш..валянок?? вся країна бачила..і ти теж передивись епізод.. яка різниця, з якої камери?? якого х тоді повтор з лініями не показали?? бо видно буткевичу не вигідно))) не мели х*уйні, клоун...інтернет герой сраний
залізь в бутку і лижи собі яйця, пес!
dynamic1927, о так ! Це досягнення ! Фінал проти команди яка бореться за то щоб не вилетіти з Першої ліги . У фанів дирки взагалі ніякої гордості не залишилось ?
Показать
Polissya, а чому ж Узлісся (Житомир) не у фіналі, клоун?
Artem, офсайд по телевізійній камері визначаєш ? Я знав що фани дк тупі але щоб настільки !!!
Показать
ну якщо ти в очі добвешься, то тупеий тут тільки ти
ви двічі обісралися проти ДК...залізь в бутку і не вилазь
dynamic1927, сьогодні М 1925 попустить дирку на 5 місце , а в наступному Колос взагалі загнати на 6 . Звикайте ! Це ваша нова реальність !
Показать
диви, щоб тебе не попустили десь...обісцяний
Polissya, Соснув ти чмоня, фейкові цифрові пропустили, накаркав.
Адмін, забаньте цього клоуна за образливі та принизливі перекручування імені Динамо!
Гдє дінама ? Гдє ???
Показать
Polissya, у фіналі кубка, клоун. А що виграло твоє Узлісся?
Polissya, ви вчора ригали проти мертвої олександріїї..ще й гол другий з офсайда забили...зникни, клоун))
Прикордоннику респект . правильно зробив, що застрелив собаку .
Показать
Polissya, пока свои граждане для нас будут "собаками" - будем жить так, как живем. Не удивляйтесь, когда следующей "собакой" по каким-то причинам станете вы сами
деякі мої знайомі вже в ах##Ї від де6ілів за яких вони голосували на президентських і парламентських виборах . Але нажаль серед народу достатньо велика купа де6ілів які обирали яника і яжнєлоха і які так нічого незрозуміли
Показать
Polissya, У тебе досить дивні паралелі , але не переживай , таких розумних багато .Сподіваюсь ти пишаєшся гетьманом , за якого напевно голосував.
динамо машына, привикайте . Полісся ставатиме тільки сильнішим чого не скажу про Динамо
Показать
Пфф... Л.Ч. Вас чекає. x)
Ничего не найдено.