10 серпня 2026 23:37
Пасіч про поразку ЛНЗ від "Карпат": "Немає емоцій, у роздягальні всі мовчать"
Півзахисник ЛНЗ Геннадій Пасіч прокоментував поразку від «Карпат» (0:3) у 2-му турі УПЛ.
«Немає емоцій, у роздягальні всі мовчать, спустошення. У першому таймі начебто моменти були. Могли забивати один гол точно, але це футбол.
Не вистачило реалізації, на тренуваннях ми відпрацьовували моменти, коли після флангової подачі потрібно добігати на далеку, але ми не завжди добігали і не встигали до м'яча першими.
Тренер підбадьорив нас, але каже, що ми не повинні так грати, не повинні програвати саме з таким рахунком. Працюватимемо.
Вболівальники, звичайно, незадоволені, 0:3 – це дуже поганий рахунок, хочеться вибачитись перед ними, перед рідними, ми не повинні так грати, не повинні програвати з таким рахунком.
Уболівальники сказали, що треба боротися, я з ними згоден на 100%. Ми сьогодні не боролися, хоча моменти були», – сказав Пасіч.
Коментарі
Увійдіть в систему
або
Зареєструйтесь
