Артем МІЛЕВСЬКИЙ: "Я хочу нарешті побачити "Динамо". Нормальне "Динамо", яке розуміє, як хоче грати"
Колишній форвард "Динамо" Артем Мілевський зробив прогноз на матч із "Карабахом".
- Ну що, про «Динамо» говоримо, правильно? А що тут сказати? Уже чотири матчі в єврокубках зіграли, а я взагалі різниці не бачу. От чесно, не бачу.
Пономаренко сам по собі, команда сама по собі. Ну, не може так бути. Усі проблеми звідси й починаються. Бо якщо ти не атакуєш, ти й гру не контролюєш. Постійно відбиваєшся, постійно мучишся.
Що «Університатя», що ПАОК – одна й та сама історія. Нічого не змінюється. Абсолютно. Я не кажу, що хлопці не хочуть. Думаю, хочуть, стараються, питань до бажання в мене немає. Але виходиш, дивишся футбол – і цього не видно. На жаль.
«Карабах»? Не сказав би, що це команда сильніша за ПАОК. Досвід у них є, ніхто не сперечається. Але давайте теж без перебільшень. У двох матчах із ЦСКА вони не забили жодного м'яча й пройшли тільки по пенальті. Це теж про щось говорить.
Мені вже навіть не так «Карабах» цікавий. Я хочу нарешті побачити «Динамо». Нормальне «Динамо», яке розуміє, як хоче грати. Бо скільки вже можна мучитися? Це ж навіть не Ліга чемпіонів. Ще й матч із «Лівим Берегом» перенесли, про важкі ноги теж говорити не доведеться.
Атака має нарешті показати, що вона існує. Оборона теж повинна бути уважнішою. Я чув, що комусь не подобається критика. Вибачте, але це ще навіть не критика. Тому сподіваюся, що хлопці самі знайдуть для себе мотивацію.
