24 липня 2026 15:14

З'явився клуб, який готовий платити півтора мільйона євро Олексію Гуцуляку

Журналіст Михайло Співаковський стверджує, що "Аль-Вахда" з ОАЕ готова задовольнити фінансові запити Олексія Гуцуляка.


"Андерлехт" за цей період робив дві пропозиції Олексію Гуцуляку. Тобто друга була покращена у порівнянні з першою. Однак навіть ця друга пропозиція перекривала фінансові бажання Олексія, ну, може, відсотків на 60. Дуже сумнівно, що на всі 100% зможе виконати цю стелю і турецький "Коджаеліспор", з яким Гуцуляка пов'язували в останні тижні інсайдери та пабліки.

Тому з усією інформацією, яку ми зібрали, наразі двома основними претендентами на Олексія Гуцуляка залишається турецький "Істанбул Башакшехір". Команда, яка претендує зараз на статус п'ятої сили в турецькому футболі після великої трійки і "Трабзонспора". Команда, яка наразі грає в кваліфікаційному раунді Ліги конференцій. Команда, яку очолює Нурі Шахін і яка дійсно зараз шукає правого інвертованого вінгера. Але з того, що я знаю, Гуцуляк в цьому шорт-листі фігурує під номером два.

А новий претендент на українського футболіста - це команда з ОАЕ "Аль-Вахда. Там точно не буде питань щодо фінансів", - пояснив Співаковський у програмі "ТаТоТаке".


Фото - "Полісся"