17 липня 2026 23:30
1

Дмитро Михайленко дав "Динамо" трансферну пораду щодо Павла Люсіна

Головний тренер збірної України U-19 Дмитро Михайленко вважає, що півзахисника "Динамо" Павла Люсіна не можна далі тримати на юнацькому чи молодіжному рівні - йому потрібна гра за дорослу команду, хай навіть в оренді.


"У Паші – елітні фізичні показники. А це головне для того, щоб він швидко рухався по кар’єрі. Координація рухів та витривалість – це дійсно близько до елітного рівня. Водночас хочу, щоб він ще додавав і прогресував саме в розумінні гри. Це теж критично важливо.


Він гравець з класним потенціалом – і йому не можна цей сезон знову проводити на юнацькому рівні в U-19 чи U-21. Він абсолютно спокійно потягне рівень дорослого футболу. Гаразд, нехай це буде не перша команда "Динамо" одразу, а оренда. Але головне – не марнувати час на юнацькому рівні.

Наведу приклад. Коли він грає проти "Шахтаря" – а це ж лобова гра наших найкращих академій – за матч б’є по воротах 8 разів. Це каже, що йому там надто легко. 15 голів, купа результативних дій. Не варто його тримати у тому середовищі, де йому легко.

Потрібен новий виклик, вийти зі зони комфорту, де він виділяється, щоразу забиває та асистує. Навпаки – треба йти туди, де важко. Не треба марнувати час. Я йому це сказав: "Паша, якщо залишишся, це буде твоєю помилкою. Розумію, що тут класно тобі, хороша база, сім’я поруч. Але якщо хочеш прогресувати, роби наступний крок, іди туди, де складно".

Якщо говорити про якусь проблему, то йому поки важко тримати позицію – це буває з такими динамічними гравцями. У нього стільки енергії, що не може зупинитися і хоче бути всюди.

Така ж історія свого часу була в мене з Єгором Ярмолюком. Просто треба на цьому акцентувати і підказувати: "Паша, стій у позиції! Паша, позиція!". Без м’яча, з м’ячем.

У нього талант. Видав шалений сезон за U-19. Ми приходили дивитись – і йому там було нецікаво, переріс рівень", - запевнив Михайленко.


Фото - ФК "Динамо"

Маринуватимуть в молодіжці. Або відправлять орати поля десь в Олександії...
Головне щоб зятьки грали, престарилі дуполизи та гравці на яких навісили табличку "талант".
От кому ще і в якому клубі давали стільки грати в основі як безтолковому Редушку?