17 липня 2026 12:39
1
Кардаш пояснив, чому "Динамо" так тяжко дався матч проти "Університаті"
Колишній гравець національної збірної України та «Динамо» Василь Кардаш ексклюзивно для Sport.ua поділився враженнями про матч-відповідь першого кваліфікаційного раунду Ліги Європи київської команди з румунською «Університатею» (Клуж), у якому в футбольній лотереї щасливий квиток до наступного раунду дістався українському клубу.
«Пригадується, ще коли мені довелося виступати за «Динамо», то нам завжди важко давався старт у єврокубках. А вже по ходу турніру ми додавали обертів. Сподіваюся, що так буде й цього разу. Тим паче, що підопічні Ігоря Костюка ще далекі від бойових кондицій, бо сезон для них розпочався, як ніколи рано.
Що ж до поєдинку в Клужі, то перший тайм динамівці сміливо можуть записати собі до активу, проте знову підвела реалізація. Господарі, які діяли другим номером, продемонстрували, що вміють терпіти й після перерви небезпечно вибігали в контратаки. Двічі киян від неприємностей рятував їхній воротар Руслан Нещерет.
Згоден, у динамівців, як і тиждень тому у Любліні, далеко не все виходило. Але думаю, що за підсумками двох поєдинків вони були ближчими до наступного раунду, ніж клужани.
А в серії післяматчевих пенальті кияни взагалі були бездоганні.
Тепер важливо, щоб вони належним чином відновилися, продуктивно попрацювали над помилками, бо наступний суперник – ПАОК із Греції – значно серйозніший. Це, до речі, підтвердить захисник динамівців Томаш Кендзьора, який в останні роки виступав саме за клуб із Салонік».
Фото - ФК «Динамо»
Коментарі
