17 липня 2026 11:20
Возiнья про популярність після ЧС: "Я звик спілкуватися з людьми, але зараз мені трохи важко"
Воротар збірної Кабо-Верде Возінья розповів, як змінилося його життя з популярністю, яке він здобув під час чемпіонату світу.
На ЧС-2026 його команда вилетіла на стадії 1/16 фіналу, поступившись Аргентині (2:3). До початку турніру на аккаунт Возіньї в інстаграмі було підписано 56 000 осіб – на даний момент у 40-річного воротаря «Шавеша» 29,3 млн. передплатників.
– Більшість людей не знали країни, не знали вас, а тепер люди божеволіють, зустрічаючи вас на вулиці. Розкажіть, як це.
– Я дуже вдячний і радий усьому, що сталося у моєму житті. Звичайно, я зовсім не очікував на це. Але це було схоже на безумство. Я граю у футбол і тому звик спілкуватися з людьми. Але я не очікував того, що відбувається зараз, і часом мені важко. Ми в Кабо-Верді дуже гостинні: наприклад, ми можемо готувати на вулиці і їсти на порозі. Але тепер я не можу цього робити.
Але, зрештою, я дуже радий. Раніше, коли ми говорили, що ми з Кабо-Верде, люди питали, де це. Тепер ми показали нашу країну усьому світу, і нам більше не треба це пояснювати. Думаю, це найкраще, що могло статися, – сказав Возінья.
Коментарі
Увійдіть в систему
або
Зареєструйтесь
