13 липня 2026 10:29
Франція залучить 70 тисяч силовиків у день півфіналу ЧС-2026 проти Іспанії
Понад 70 тисяч поліцейських та жандармів забезпечуватимуть порядок у Франції у день півфіналу ЧС-2026 проти Іспанії.
Про це повідомив міністр внутрішніх справ Франції Лоран Нуньєс.
Півфінальний матч чемпіонату світу між збірними Франції та Іспанії відбудеться у вівторок, 14 липня, і розпочнеться о 22:00 за київським часом. Цього ж дня у Франції відзначають День взяття Бастилії – національне свято, присвячене одній із ключових подій Великої французької революції.
За словами міністра, заходи безпеки діятимуть упродовж усього дня та вечора. Тільки в Парижі буде задіяно 5 тисяч правоохоронців, які забезпечать порядок під час військового параду на Єлисейських Полях та вечірнього півфіналу мундіалю.
Нуньєс також повідомив, що вечір чвертьфінального матчу Франція - Марокко (2:0) "загалом пройшов дуже і дуже добре", проте було зафіксовано окремі інциденти, проведено 89 затримань, а в департаменті Нор у результаті аварії загинула 17-річна дівчина.
Міністр також наголосив, що під час півфіналу «ніякої терпимості до заворушень не буде».
Коментарі
Увійдіть в систему
або
Зареєструйтесь
