5 липня 2026 11:29
"Реал" та Вінісіус розпочнуть переговори про новий контракт після ЧС-2026
Нападник мадридського «Реала» та збірної Бразилії Вінісіус Жуніор через шість місяців, 1 січня 2027 року, може набути статусу вільного агента. Керівництво іспанського клубу та сторона футболіста домовилися повернутися до обговорення нової угоди одразу після завершення чемпіонату світу – 2026, щоб не відволікати гравця від виступу на турнірі, повідомляє Marca.
Основною суперечністю в переговорах на даний момент залишаються фінансові умови. Поточний оклад бразильця становить близько €20 млн. за сезон, тоді як сторона нападника розраховує на збільшення виплат до €30 млн. на рік, що мадридський клуб вважає малоймовірним.
У минулому сезоні-2025/2026 Вінісіус взяв участь у 53 матчах у всіх турнірах, забив 22 м'ячі та віддав 14 результативних передач.
Коментарі
Увійдіть в систему
або
Зареєструйтесь
