1 липня 2026 11:27

"Барса" та Крістенсен продовжили контракт до 2028 року

30-річний захисник Андреас Крістенсен уклав новий дворічний контракт із «Барселоною».


Повідомлялося, що угода передбачає нижчу заробітну плату, ніж та, що була у данця раніше.

«Барселона» та Андреас Крістенсен досягли угоди про продовження контракту. Данський захисник залишиться у клубі до 30 червня 2028 року.

Наступний сезон стане для Крістенсена п'ятим у складі "Барселони" після переходу з "Челсі" влітку 2022 року. З моменту приходу в клуб данець став цінним членом команди завдяки своєму тактичному чуття, досвіду та вмінню працювати з м'ячем. Клуб та гравець офіційно оформлять угоду найближчим часом в офісі клубу.

За чотири сезони в клубі він провів загалом 98 офіційних матчів за «Барселону»: 71 у чемпіонаті, 15 у Лізі чемпіонів, 2 у Лізі Європи, 6 у Кубку Іспанії та 4 у Суперкубку Іспанії. За цей час він також виграв три титули Ла Ліги, Кубок Іспанії та три Суперкубки Іспанії. Сезон-2025/26 був затьмарений травмами: данець отримав серйозну травму коліна, через яку вибув майже на шість місяців. Крістенсен повернувся наприкінці сезону, зігравши у заключному матчі чемпіонату на виїзді проти «Валенсії» наприкінці травня.

Продовження контракту означає, що «Барса» збереже гравця з цінним міжнародним досвідом, і тепер, повністю відновившись, Крістенсен зможе привнести своє лідерство та талант в оборону «Барселони» у майбутніх сезонах», – йдеться у повідомленні каталонського клубу.