Костюк перелічив сильні сторони "Університаті Клуж" і визнав, що для "Динамо" були й простіші варіанти
Головний тренер "Динамо" Ігор Костюк оцінив жереб у першому кваліфікаційному раунді Ліги Європи.
- Суперником "Динамо" у першому раунді Ліги Європи буде міцна румунська команда "Університатя" з Клужа. Були варіанти набагато простіші, проте жереб був саме такий. Як ви відреагували на підсумки жеребкування?
- Ми розуміємо, що легких суперників у кваліфікації Ліги Європи не буває, всі команди займають високі місця у чемпіонатах своїх країн. Так, можливо, були варіанти, які на папері виглядали простішими, але жереб визначив саме "Університатю", і ми з повагою ставимося до цього суперника. Це міцна, добре організована команда з хорошими виконавцями.
Водночас ми концентруємося насамперед на собі. Попереду збір, підготовка, контрольні матчі, і наше завдання – підійти до цих поєдинків у найкращому стані. Якщо хочеш досягати серйозних результатів у єврокубках, потрібно бути готовим перемагати будь-якого суперника незалежно від жереба. Тому сприйняли результати жеребкування спокійно й уже готуємося до протистояння.
- Чи буде якось змінюватися підготовка команди з урахуванням того, що вже перший суперник є командою досить високого рівня?
- Глобально ми не будемо змінювати свої принципи підготовки, адже завжди налаштовуємо команду на максимальні вимоги та високий рівень конкуренції. Водночас, звісно, будемо детально вивчати суперника, аналізувати його сильні й слабкі сторони та особливості гри, - стверджує Костюк.
