20 червня 2026 19:46
Вінісіус: "На чемпіонат світу я приїхав максимально сфокусованим на тому, щоб викластися на повну"
Крайній нападник збірної Бразилії Вінісіус Жуніор поділився враженнями після перемоги над Гаїті (3:0) у матчі групового етапу чемпіонату світу - 2026.
"Як я вже говорив перед матчем з Марокко, я тут для того, щоб зробити великі речі разом зі збірною. Коли я в хорошій формі, я можу викладатися на максимум, допомагаючи голами і результативними передачами. Це те, що я зробив сьогодні, і сподіваюся продовжувати в тому ж дусі, щоб ми змогли стати чемпіонами. Я завжди почував себе як удома [у збірній], але ніяк не вдавалося втілити це в реальний результат. Я проводив хороші матчі, але не забивав, і це в результаті сильно засмучувало, буквально вибивало з колії.
На чемпіонат світу я приїхав максимально сфокусованим на тому, щоб викластись на повну, адже знав, що це найкращий момент продемонструвати свій футбол. У цих двох матчах мені вдалося добре проявити себе. Звичайно, я маю продовжувати прогресувати. Дуже важливий момент для нас, ми грали добре і змогли забити голи. Це важливо, щоб здобути впевненість у ході турніру. Суперник, який грає з трьома центральними захисниками… Ми вважаємо, що могли забити більше голів з огляду на кількість створених нами моментів, але це був чудовий матч, кожен зміг продемонструвати гарну гру", - переконаний Вінісіус.
Коментарі
Увійдіть в систему
або
Зареєструйтесь
