6 червня 2026 22:56

Джерело: "Динамо" не змогло підписати захисника "Крузейро", котрий обрав чемпіонат Англії

Видання ESPN стверджує, що захисник "Крузейро" Бруну Алвес цікавив "Динамо", але обрав інший варіант.


"Норвіч Сіті", клуб другого дивізіону Англії, погодився орендувати Бруну Алвеса, 20-річного захисника з "Крузейро". Угода дійсна протягом одного сезону та включає опцію викупу.


Хлопець також зацікавив два інші європейські клуби: "Динамо" Київ з України та "Віторію" з Португалії.


Однак, сила англійського клубу значною мірою вплинула на переговори. "Норвіч" боровся до фінальних раундів Чемпіоншипу за вихід у плей-оф, але завершив змагання на 9-му місці та залишиться у другому дивізіоні країни.


Бруну Алвес грав за команду "Крузейро" до 20-ти років протягом усього сезону 2025 року, а також представляв збірну Бразилії на чемпіонаті світу у цій віковій групі. Контракт захисника з клубом Мінас-Жерайс діє до кінця 2029 року", - пишуть бразильці.


Фото - "Крузейро"