21 травня 2026 19:15
Моурінью повинен змусити Мбаппе і Вінісіуса ефективно працювати разом. "Реал" не розглядає продаж жодного з них
Майбутній головний тренер «Реала» Жозе Моурінью має зробити так, щоб зв'язка нападників Вінісіуса Жуніора та Кіліана Мбаппе запрацювала.
За даними As, перед 63-річним португальцем стоїть завдання – побудувати чемпіонський «Мадрид», у якому всі функціонуватимуть та взаємодіятимуть правильно.
Жозе знає, що і бразилець, і француз украй важливі для клубу – можливість відходу когось із них навіть не розглядається.
Першочергове завдання Моурінью – змусити Мбаппе та Вінісіуса працювати разом, забезпечити їхню ефективну взаємодію в атаці без шкоди для оборони та команди. Обидва мають стати наріжним камінням нового проекту.
Стверджується, що в «Реалі» оптимістично налаштовані щодо досягнення угоди з Вінісіусом щодо продовження розрахованого до літа 2027 року контракту – це може статися до старту ЧС-2026, хоча навряд чи офіційно буде оголошено. Договір Кіліана діє до 30 червня 2029 року.
Коментарі
Увійдіть в систему
або
Зареєструйтесь
